1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kanale Televizive Shqipe

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga LOST, 11 Nëntor 2021.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. LOST

  LOST Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  [​IMG]

  Pershendetje

  Me me shum se 500.000 perdorues aktiv dhe me shum se 5,000 cdo 30 minuta online,
  Aplikacioni falas i vetmi praktik dhe i thjeshte ne gjuhen shqipe per te gjith te apasionuarit e kinemase.
  Aplikacioni eshte aktiv eshte falas dhe mund ta installoni ne te gjitha versionet Android/IOS/PC/TV

  Për ta instaluar aplikacionin si fillim duhet te regjistroheni ne forumin CoKoForum
  https://cokoforum.net/index.php?register/

  Dhe linket per ta instaluar Aplikacionin mund ta gjeni ne temen perkatese tek CokoForum
  https://cokoforum.net/index.php?threads/android-app-kanale-televizive-ne-gjuhen-shqipe.148/#post-257

  Shikim te Kendshem

  Me Respekt

  LOST
   
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  957
  Pëlqimet:
  300
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ule pak doren 500 mij free . Plus spo besoj fare at apk nga forume tjera. Cne qe sesht ne playstore apo snuk
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,137
  Pëlqimet:
  1,122
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tema mbyllet, eshte kunder rregullores
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...