1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Kanala monetize kush ka me shit

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga profesori, 1 Korrik 2019.

 1. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  314
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kush ka me shit tmi dergon ne pm link dhe qmimin ose edhe mundesi bashkpunimi serioze
   

Shpërndaje faqen

Loading...