1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kampanje google adword ?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga albani99, 22 Janar 2019.

1. albani99

albani99 Anëtar Aktiv

Postimet:
    263
    Pëlqimet:
    45
    Pikë nga trofetë:
    53
    Hapa nje llogari te re gmail e jam tu dasht nje kampanje nje website mi be promovim por vetem sillen kur po ja beje save te buxheti country e rend a mos ndoshta duhet me prit mu aprovue adword llogaria,, edhe a mun beje pages pi kosoves kam mundesin edhe pi zvicres

2. GameOver

GameOver Anëtar Aktiv

Postimet:
    484
    Pëlqimet:
    158
    Pikë nga trofetë:
    53
    Nese e bon per heren e par duhet me verifiku llogarin mu keshtu me ka ndodh reklamen e par qe e kom hap ne google adwords me kan kerku nje dokument identifikimi dhe nje dokument prej bankes qe osht llogaria jote pra qe ke kry pagesa me at kartel ne 3 muajt e fundit.

Po funksionon edhe prej kosove une vet reklamoj prej kosove vetem se shtetin aty e kom albania zakonisht reklamat shfaqen brenda 15 minutav bahen aktive, ama nese je per heren e par nese nuk i kan ndryshu rregullat duhet me verifiku llogarin pra kerkojn deshmi qe ti e ki at kartel.

3. albani99

albani99 Anëtar Aktiv

Postimet:
    263
    Pëlqimet:
    45
    Pikë nga trofetë:
    53
    E gjeta nje llogari e kisha patur verifikume per ads, por qfare karte nevoitet e ciles banke Kosoves, kam debit kartelen Bkt Visa Electon po nuk njeh, as Kosova nuk eshte ne liste fare , qfare banke keni hapur si dhe qfare lloji karteles qe ju lejon per ks me ba pagesa google ads edhe cilin shtet keni jap

4. GameOver

GameOver Anëtar Aktiv

Postimet:
    484
    Pëlqimet:
    158
    Pikë nga trofetë:
    53
    Une e perdori visa electron me raiffeisen bank edhe me kartelen e bankes teb

5. Elira

Elira Anëtar Aktiv

Postimet:
    259
    Pëlqimet:
    37
    Pikë nga trofetë:
    38
    A pot bohet shtrejt? edhe a po ka efekt reklama per vizita

6. GameOver

GameOver Anëtar Aktiv

Postimet:
    484
    Pëlqimet:
    158
    Pikë nga trofetë:
    53
    Varet tash sa don me pagu sa ki pare nese e len cpc automatik te mer ma shum pare, e nese ti e vendos vet se sa cent shembull don me pagu per klikim ma pak, ama cpc i vogel shembull 0,01 cent vizitat vin prej indie , pakistani etj. Po ka efekt kogja mir te une osht fjala.

7. Elira

Elira Anëtar Aktiv

Postimet:
    259
    Pëlqimet:
    37
    Pikë nga trofetë:
    38
    Flm per pergjigje

Shpërndaje faqen

Loading...