1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje kamera me jep figuren persmbrapsht

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga Lodvald, 13 Shkurt 2016.

 1. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,216
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  kam nje laptop asus k60ij win 7 64 bit edhe ma jep pamjen e kameres persmbrapsht driverat i ka ne rregull po spo arrij ta rregulloj.
   
 2. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,620
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  hin te.kamera ndyshoja
   
 3. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,216
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  Ska opsion te till por e kam rregullu me nje program te jashtem
   
 4. problemigv

  problemigv Anëtar Aktiv

  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  nuk ka nevoj per program te jashtem vetem hyne te faqa e asusit dhe e downloadon driverat per loptopin tend dhe rregullohet gjithcka
   
  Irfan Beluli pëlqen postimin.
 5. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  614
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  58
  pershendetje .. ndiqi hapat si ne video!

  Code:
  https://www.youtube.com/watch?v=U9l4PfFWFz0
   
 6. Pirati A.M

  Pirati A.M Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  ktheje mrapsh kameren :p ;P
   

Shpërndaje faqen

Loading...