1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kame humbur te dhenat nga HDD

Tema tek 'Procesorë // Pllakëza amë // Memorie //Disks' e hapur nga besim.sh, 3 Gusht 2020.

 1. besim.sh

  besim.sh Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje te gjithve, kisha nevoj per ndihmen tuaj, kame nje HDD sekondare kame pas afersisht 2TB te materiale, me gabime e kame bere format diskun kame provu me disa programe qe ti kthej por nuk kam pas sukses do kishte mundur dikush te me ndihmoj.
   
 2. arsi88

  arsi88 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mund ta provosh me Acronis, nese ne HDD nuk ke mbivendosur file te tjere atehere mund te arrish te rekuperosh shumicen e materialeve qe ke pasur ne te.
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  Hidhi nje sy listet the best data recovery ke disa me pagese dhe disa falas.
   
 4. besim.sh

  besim.sh Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Falemenderit per ndihmen i provova te gjitha menyrat por nuk pata sukses, asgje nuk mund te kthej nga ato qe me duhen.
   

Shpërndaje faqen

Loading...