1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim kam youtube dhe adsense per ti shitur

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga senti, 29 Qershor 2018.

 1. senti

  senti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  te dyja jan te lidhura bashke ! Per info pm
   
  Relax pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...