1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

kam problem me samsung galaxy s7 pasi qe e bere reset

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga BIG EAGLE - 16, 22 Janar 2018.

 1. BIG EAGLE - 16

  BIG EAGLE - 16 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  155
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Prsh. kam nje problem me samsung galaxy s7 pasi qe eshte bere reset. Kerkon qe te jepet e-mail edhe passwordi i fundit qe eshte perdorur ne te. edhe pse une e di e-mail edhe passwordin qe eshte regjistru ky telefon kur e provoj per te hyre thot Unable to sing in to this account... etj.
  ndonje ndihme ju lutem?
  faleminderit
   
 2. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kshyr munesh me bo bypass FRP , ki video n'youtube zakonisht me OTG bohen !
   

Shpërndaje faqen

Loading...