1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

kam problem me fanpage me del kjo

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Limmy89, 6 Janar 2020.

 1. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nga dje me ka dalur kjo si e kuqe dhe eshte cudi nga admini me eshte ber moderator
  aka dikush qe edi ket pun https://imgur.com/a/WvZDhto
   
 2. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ke thyer rregull psh, je ne menaxhim te ndonje faqes me emer qe nuk je i autorizuar per ta mbajtur ate lloj faqe
   
  Ardit Kras pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...