1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje kam nje samsung s8 sme hap karte

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga saljon, 24 Janar 2018.

 1. saljon

  saljon Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  33
  kam nje s8 i ardhur nga anglia sme hap karte shqiptare ,dini ndonje vend ku mund ta coj ose ndonje nr teli
   
 2. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ca qyteti je ?
  Une jam ne durres dhe kisha nje samsung LG K7 ma pat sjell xhaxhi nga amerika por nuk e hapte nr shqiptar dhe nje servis ma rregulloi me 40 mij leke ktu ne durres. Nese je nga DR ta shpjegoj une vendin ku eshte servisi/.
   
 3. saljon

  saljon Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  33
  jam nga berati po ska problem me thuaj adresen
   
 4. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
 5. saljon

  saljon Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  33
  rrofsh
   
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kishe ne samsung LG K7 :eek::eek::eek::eek::eek:
   
  @Alvi pëlqen postimin.
 7. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Model i ri :p
   
  @Alvi pëlqen postimin.
 8. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
 9. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  @Alvi pëlqen postimin.
 10. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  shko aty ku ban thirrje edhe shtyp *#0808# a hap gja apo jo ? nqs e hap munem me te nimu un me e rregullu vet nqs nuk hapet gja askush nuk ka qa ti ban veq me i nrru paisje ne qart ( bordin krejt ose chipin e gsm )
   
 11. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,616
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  vetem ne ndonje servis behte me box
   
 12. alteo

  alteo Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  LG K7 mos u mundo se nuk punon ne shqiperi edhe nese behet unlock nuk fut val shqiptare .
   
 13. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ishte LG K7 telecom mobile
  Ai servisi me lart e rregulloi , nuk i fshiu asnje program asgje
  tani ai po punon plotesisht me numer te vodafonit.
   
  alteo pëlqen postimin.
 14. saljon

  saljon Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  33
  po me hap disa gjera
   
 15. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  screenshot qa te hap ndaq ketu ndaq ne pm edhe te fus ne rrug per me e rregullu.
   
 16. saljon

  saljon Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  33
  nuk e nis dot foton por me nxjer kto

  Usb
  cp
  ap
  usb settings
  mtp+adb
  rndis+adb
  rndis+acm+dm
  rndis+acm+dm+adb
  dm+acm+adb

  OK REBOT
   
 17. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  ok, super do e ngarkoj nje program edhe ta nis ne pm edhe me ata munesh me i zhblloku 99% te gsm . te shpjegoj edhe procedurat se duhen ndjek.
   
  enneaa pëlqen postimin.
 18. saljon

  saljon Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  33
  ok brow shum flm
   
 19. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,300
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nese po kerkoni per ndonjë servis te mire dhe te besueshëm mund te lexoni servis celularesh ne Tirane. Cunat aty bëjnë një pune vertet fantastike. Madje për nentor-dhjetore keni edhe oferta.
   
 20. Mr.Robot

  Mr.Robot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  8
  Z3X-Samsung Pro Tool
   

Shpërndaje faqen

Loading...