1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kam nje samsung j77

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga MaksIm1233, 31 Mars 2018.

1. MaksIm1233

MaksIm1233 Anëtar Fillestar

Postimet:
    50
    Pëlqimet:
    4
    Pikë nga trofetë:
    8
    Jam mundu me hap do loja si clash of clans ose knife hit etj dhe vetem shkon crash ..e hap lojen e mfiket direkt shkon ne home screen .A ka mundesi te mos jete prodhim kinez ose fallco

2. Leutrimi1

Leutrimi1 Anëtar Aktiv

Postimet:
    278
    Pëlqimet:
    66
    Pikë nga trofetë:
    38
    provo kto me kqyr nese o fallc apo jo

BlackEagle pëlqen postimin.
  3. MaksIm1233

Postimet:
    50
    Pëlqimet:
    4
    Pikë nga trofetë:
    8
    rrofsh i provova dhe doli qe ishte fallco tani do ja kthej atij qe e bleva

4. BlackEagle

BlackEagle Anëtar Aktiv

Postimet:
    421
    Pëlqimet:
    145
    Pikë nga trofetë:
    43
    ky video nuk tregon a eshte fallc a jo duhet me i shiku te dhenat nnga origjinale nga webi offical,kete video pati edhe disa teste e qe perseri nuk vertettoj tel a eshte fallc sepse mund qdo tel mund te kete defekte

5. Leutrimi1

Leutrimi1 Anëtar Aktiv

Postimet:
    278
    Pëlqimet:
    66
    Pikë nga trofetë:
    38
    Haha jo jo mos u ngut se nuk tregon 100% a o fallco apo jo.Edhe un nshpi kam J7 edhe asnje prej ktyre kodev nuk dalin, por eshte origjinal.Nvaret cfare prodhimi eshte, nga cili shtet.

6. MaksIm1233

Postimet:
    50
    Pëlqimet:
    4
    Pikë nga trofetë:
    8
    Pasi provova kodet ne video shkova te settings te shikoja se cfar androidi oshte dhe thoshte 6.0 provova ta hap duke e shtypur disa here dhe me nxorri logon e jelly bean

Shpërndaje faqen

Loading...