1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kam nje samsung j77

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga MaksIm1233, 31 Mars 2018.

 1. MaksIm1233

  MaksIm1233 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Jam mundu me hap do loja si clash of clans ose knife hit etj dhe vetem shkon crash ..e hap lojen e mfiket direkt shkon ne home screen .A ka mundesi te mos jete prodhim kinez ose fallco
   
 2. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  provo kto me kqyr nese o fallc apo jo
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 3. MaksIm1233

  MaksIm1233 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  rrofsh i provova dhe doli qe ishte fallco tani do ja kthej atij qe e bleva
   
 4. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  ky video nuk tregon a eshte fallc a jo duhet me i shiku te dhenat nnga origjinale nga webi offical,kete video pati edhe disa teste e qe perseri nuk vertettoj tel a eshte fallc sepse mund qdo tel mund te kete defekte
   
 5. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Haha jo jo mos u ngut se nuk tregon 100% a o fallco apo jo.Edhe un nshpi kam J7 edhe asnje prej ktyre kodev nuk dalin, por eshte origjinal.Nvaret cfare prodhimi eshte, nga cili shtet.
   
 6. MaksIm1233

  MaksIm1233 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pasi provova kodet ne video shkova te settings te shikoja se cfar androidi oshte dhe thoshte 6.0 provova ta hap duke e shtypur disa here dhe me nxorri logon e jelly bean
   

Shpërndaje faqen

Loading...