1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kam nje pyetje ...

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga blackc(00)de, 31 Korrik 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. blackc(00)de

  blackc(00)de Anëtar Aktiv

  Postimet:
  494
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pyetja ime o keshtu...dashta me u njoftu sadopak n pika shkurtera mundsisht n lidhje me fitimin e parave permes internetit ngase n ket tematike Po thuaj se jam fillestar nese dikush um sqaron rreth kesaj tematike mundsisht sa ma thjesht me tregoni sa muj me perceptu si nje person mesatar n qeshtje te informatikes.
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Hulumto kategorin "Shpenzime dhe Perfitime"
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...