1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje kam nje problem me tv smart

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga niko, 5 Qershor 2020.

 1. niko

  niko Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  kam nje problem me tv smart qe me punonte shum mire ne linjen e pare te internetit ndersa tani qe e nderrova dhe vura linje tjeter nuk mund te kycem (lidhem) ne te . munde ta dij dikush perse ndohd kjo dhe si mund ta zgjidh kete problem....tv eshte
  Turbo-X
  kurse interneti vod 5866
  f.l.m
   
 2. Inpu

  Inpu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  269
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shiko ca IP ka TV dhe kerko te ndryshosh DNS ne te google ne router.
   

Shpërndaje faqen

Loading...