1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kam nje problem me live ne fb

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -K-M-, 22 Nëntor 2019.

 1. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  tung,

  perse nuk po mundem te bisedoj live ne facebook profile. Hy Live ne Facebook profile dhe njerzit qe me komentojn nuk me del opcioni i kameres ? A duhet te jem friends pa tjeter me ta ? Cka eshte problemi..
  Dmth une jam live, por nuk mundem te lidhme me video live me tjeret qe me komentojn ?>
   

Shpërndaje faqen

Loading...