1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kam nje problem me bloeggerin me del diqka nuk mund ta heq

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga shkelqqshady, 27 Janar 2017.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. shkelqqshady

  shkelqqshady Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  [​IMG] Si mund ta heq kete nga bloggeri ?
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,564
  Pëlqimet:
  1,290
  Pikë nga trofetë:
  358
 3. shkelqqshady

  shkelqqshady Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po kjo eshte fotoja si ta heqi ate trekendeshin
   
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,259
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Kontrollo tek Layots se cfare widget ki, nese nuk eshte aty kerkoje ne HTML, nese nuk e di asnjeren nga keto mund te ndihmoj permes Teamviewer.
   
 5. shkelqqshady

  shkelqqshady Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Faleminderit shume per ndihmen por e hoqa <3
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...