1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje kam nje prob me fb . medergojn ftesa miqesie nga njerez qe nuk me interesojn

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga niko, 17 Qershor 2020.

 1. niko

  niko Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  kam nje prob me fb . medergojn ftesa miqesie nga njerez qe nuk me interesojn ...ka ndonje zgjidhje qe te mos me dergojn njerzit dhe te dergoj vetem un ata qe dua? ke opsionet e fb nuk ka per te ndaluar te tjeret te dergojn thot ose te dergojn te gjith ose te dergojn shoket e shokeve....nese ka ndonje zgjidhje tjeter ateher do me interesonte shume flm
   
 2. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Zgjidh shoket e shokeve, dhe do kesh me pak ftesa, opsion tjeter nuk ka
   
 3. powerhost.al

  powerhost.al Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ne rast se ke perdor ndonje program e ke lidh me fb sfundmi here disconnectoje se prej aty munden met pa profilin e fb edhe ta dergojne kerkesen
   

Shpërndaje faqen

Loading...