1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

kam nje kerkes

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga petriti11, 3 Prill 2012.

 1. petriti11

  petriti11 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  454
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  38
  kush me ben nje Dizajn <a class="postlink" href="http://postimage.org/image/4bh0tdnat/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://postimage.org/image/4bh0tdnat/</a> qitnja kete

  Ready-g

  4 maj Albumi "Mlleafi jem" Coming soon!

  Bonne forT plzz se me duhet
   
 2. DoniChelsea

  DoniChelsea Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qe ta bona hspejt e shpejt se spata shum koh!
  [​IMG]
   
 3. petriti11

  petriti11 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  454
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  38
  Thnaxx bro
   
 4. petriti11

  petriti11 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  454
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  38
  bro shtine ne ni link se spo ma qet
   
 5. DoniChelsea

  DoniChelsea Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  38
  <a class="postlink" href="http://ngarkoshqip.com/images/517alb.png" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ngarkoshqip.com/images/517alb.png</a>
  Heren tjeter beje kerksen ne vend te duhur!
   
 6. petriti11

  petriti11 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  454
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  38
  thnxx bro ok :D .
   

Shpërndaje faqen

Loading...