1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kam nevoje urgjentisht per nje design

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Gevio, 26 Mars 2017.

 1. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Pershendetje,
  Kam nevoje urgjente per nje design qe me duhet per te henen ose maksimumi te marten, ju lutem kush mundet te me ndihmoj te me dergoje PM pasi e kam projekt shkolle dhe me duhet patjeter.
  Ju falenderoj shume nese me ndihmo jua e di shume per nder...
   
 2. Kingking12a

  Kingking12a Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8

Shpërndaje faqen

Loading...