1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kam nevoje per ndihme

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Yllka, 13 Shkurt 2019.

 1. Yllka

  Yllka Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kam disa file ne tel te tipit pdf word dhe exel por me zene shume memorie. Nuk e di nese ka ndonje online store per ti ngarkuar e kur tme duhen ti mar qe aty sic eshte psh onedrive per foto & video. Ju pershendes
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,447
  Pëlqimet:
  1,017
  Pikë nga trofetë:
  243
  Last edited: 13 Shkurt 2019
  ose.al pëlqen postimin.
 3. Bagin

  Bagin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  122
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  28
  Të sugjeroj Dropbox
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 4. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  501
  Pëlqimet:
  158
  Pikë nga trofetë:
  63
  Thjesht nje gmail account ,dhe ke 10 gb free space ne drive
   
  @science pëlqen postimin.
 5. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  213
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  mega.nz
   
  ose.al pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...