1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim kam bler nje domain dhe kerkoj nje partnership

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga elismatjani, 12 Nëntor 2017.

 1. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  logoja qenka shume e mire, artikujt po ashtu, emri i domainit mund te shititet me vone me shifra te medha. Hallall investimi
   
  sp0nTeX, urankajtazi, Hekuran dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 3. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
   
 4. Hekuran

  Hekuran Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
   
 5. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Elis, te sygjerosh te fillosh te hulumtosh me shume ne forum, ose te shikosh dhe neper forume te huaja. Po ecen ne drejtimin e gabuar.
  Nese do te besh personal blog ke theme te tjera dhe fotoja jote sduhet te jete logo.
  Shiko ndonje website se si mund te arrish te krijosh dhe ti nje tendin.
   
 6. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Flm per ndihmen po ky eshte thjesht nje demo
   

Shpërndaje faqen

Loading...