1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje kam bler disa tutorial ne Udemy eshte ilegale ti postoj ketu tuto.

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga gento, 20 Tetor 2019.

 1. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  43
  pershendetje njeher desha nje mendim kam bler disa tutorial sesi te krijoj nje web ne wordpress dhe disa ne html5 dhe css3 dhe nje tjter vetem baza per te krujuar webisite at bleva gabimishte nuk lexova tex . mir ishte nje utorial i thjeshte , jan tutolial i mir
  un i bleva nese nuk eshte ilegale mund ti donwlodoj tutorialet dhe ti postoj ketu mas nje kohe mund ti postoj ketu nese eshte brenda rregullave
   
  miraxh, bofy dhe RexhepS pëlqejnë postimin.
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,426
  Pëlqimet:
  407
  Pikë nga trofetë:
  163
  nese ka mundsi me mi dergu ne pm po te shenoj tash dhe dergomi
  dhe prit per admina ata te tregojn a mi postu a jo
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  JO
  ndalohet postimi

  vetem ne pm mund te shperndahen
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,337
  Pëlqimet:
  1,213
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mund të mi dërgosh në mp?
   
 5. BGadafii

  BGadafii Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  a mun mumi dergu n pm!?
   
 6. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  339
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  38
  dergomi ne pm nese mundesh edhe mu.
   
 7. IMPACT

  IMPACT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  nese ke mundesi dergomi edhe mua ne ;;;PM OK FLM
   
 8. bofy

  bofy Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  8
  n pm flm
   
 9. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  43
  dergomni ne pm nese munesh flm
   
 10. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  143
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  a mund tmi dergosh dhe mua pm tlutem
   
 11. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  18
  qiti n google driver edhe qonaj npm :p
   
  @science pëlqen postimin.
 12. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nese i ke ende a ka mundesi edhe mu ne PM flm
   
 13. Fitahh

  Fitahh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  135
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  Dergomi ne pm nese mundesh :)
   
 14. Arber.S

  Arber.S Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  13
  qomi edhe mu :D
   
 15. sony24

  sony24 Anëtar

  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese i ke ende a ka mundesi edhe mu ne PM flm
   
 16. itune

  itune Anëtar Aktiv

  Postimet:
  325
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese ke mundesi mi dergo edhe mu ne PM.
  Faleminderit paraprakisht.
   
 17. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,078
  Pëlqimet:
  301
  Pikë nga trofetë:
  153
  qomi edhe mu
   
 18. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  28
  A ke mundsi edhe mu.
   
 19. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  137
  Pikë nga trofetë:
  68
  PM nese ke mundesi edhe mua
   
 20. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  237
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  38
  keni plot faqe ku mund ti shkarkoni tutorialet e udemy falas thjesht duke kerkuar ne google emrin e tutorailit edhe download free
   

Shpërndaje faqen

Loading...