1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kali Linux Video Shqip

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga @Linux!, 9 Nëntor 2018.

 1. @Linux!

  @Linux! Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Video Shqip Kali Linux

  Shkruni ne komente nese doni edhe video ne lidhje me Programim html,css,js..
  Dhe Windows

  Kali Linux
  [email protected]
   
  Last edited by a moderator: 12 Nëntor 2018
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  788
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  4.Tek forumi Faqet Shqiptare ndalohet postimi i web faqeve me përmbajtjeve ilegale si :

  • Hacking
  • Craking
  • Phishing etj...
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 3. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  Joo ska nevoj me raportu send ne ket rast veq pom dhimet ky djali . Video e par tregon google advanced search edhe e thot si google h4cking
  video e dyt disa comanda bazike ne linux bash ( command line e linux quhet BASH , THISS IS NOT THE F*CKING Windows )
  Thjesht krejt keto qe i ke bo ti pom vjen keq per mundin po edhe ne windows i bon pa Kali Linux hiq edhe kjo Wifi Brute Tool ( GUUUUIIIIII man GUUUUIIIII ne Linux) ma djege shpirtin :(
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  788
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  Qka kum raportun un more ?
  Un ja kallxova rregullat nuk raportova sen. this post is against the rules of this forum.
   
 5. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  Nuk ka rendesi a eshte cli apo gui,video e fundit ka qene ilegale se si do te mundje ta hakoje nje wifi gje qe dhe ne youtue nuk lejohet perpos nqf e vendos nje "shenje'" ne fillim se ky video eshte per qellime edukative psh se si te mbohemi nga keto lloje sulme e keto sulme mund te ndodhin e jo si te hakojme nje wifi ndersa mbrojtja nuk permendet askund psh se ti duhet ta perdorje nje pass me te gjate apo mos te perdorje wep protokolin,apo mos ta perdorje WPS-standartin per shkak se eshte vulnerable,etj.
   
  @Linux! pëlqen postimin.
 6. @Linux!

  @Linux! Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po e marr si kshill qa ke thon ;)
   
  Fannol Gashi pëlqen postimin.
 7. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  788
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
 8. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Faleminderit per report, eshte fshire vetem video e fundit (SI te hackojm passwordin e Wifi-t), te tjerat me duken ne rregull.
   
  Fannol Gashi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...