1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kalendari i Vitit 2014

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga ValonMehmeti, 4 Korrik 2013.

 1. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje,

  E kom punu para kohe pak edhe do sene si ka tkryne ale si p.sh Naj foto, naj diqka tmir. Po tash per tash po e prezantoj qet menyr qe e kom bo pastaj ma von besoj qe do ta shihni ndryshe.
  Secili punim osht mbi 3MB, dimensionet 3000x3000 etj.
  ps.Komentoni mos tju vjen marre :D


  4 Muajt e Parë
  [​IMG]

  4 Muajt e Dytë
  [​IMG]

  4 Muajt e Tretë
  [​IMG]
   
 2. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88


  Kjo me pelqen me shum,por edhe edhe ato 2 tjerat nuk jon keq.
   
  MIRLIND.J pëlqen postimin.
 3. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  Met thon drejt nshpi skom rrjet kshtuqe qeto tekstura i pata marr ne it prej antarit DaWiiz, e qekjo ish kon ma e mira e perdora qetu, qata kom thon ale se kom perfundu se duhet me ndryshu do sene, edhe mu mpelqen qekjo mas shumti :)

  Thenks njeri
   

Shpërndaje faqen

Loading...