1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ka Publisher Network qe pranohen nga Social Media?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 4 Gusht 2020.

Tags:
 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  542
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pershendetje!

  A ka ndonje Publisher qe nuk eshte problem me e shpernda ne Social Media?


  Perjashtojme GoogleAds
   
 2. Html5

  Html5 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kerko ne google gjen plot besoj
   
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  542
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  kerkoj nuk del asgje, dalin gjera tjera
   

Shpërndaje faqen

Loading...