1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ka pas qen nje version cs nje pik gjashte me zera shqiptare

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga dumdum, 20 Tetor 2020.

 1. dumdum

  dumdum Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  a dini gje nese gjendet akoma? mbaj mend qe kishte voice lines ne shqip per te qeshur shume.
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  962
  Pëlqimet:
  251
  Pikë nga trofetë:
  93

Shpërndaje faqen

Loading...