1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje ka bler ndokush ne plugintheme.net

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga gento, 21 Nëntor 2022.

Tags:
 1. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  379
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  43
  ka bler ndokush ne plugintheme.net , un dua ta blej at premiumin me 100 euro te gjitha pluginet dua ti marr dha ti donwlodoj . por desha te ju pyes per eksperiencen tuaj , a ja vlen ta paguash
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,302
  Pëlqimet:
  1,200
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nese ofrojne edhe perditesime besoj se ja vlen.
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,394
  Pëlqimet:
  1,739
  Pikë nga trofetë:
  243
  ne s'gaboj eshte site me nulled script ?
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 4. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,521
  Pëlqimet:
  2,128
  Pikë nga trofetë:
  448
  Jan nulled te gjitha, sikur qe e ka cekur anetari me lart, me keto lloj skriptash eshte rreziku qe te fusin ndonje backdoor ne website, me te cilat me mund te kesh shum probleme!
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 5. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  379
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  43
  Aha po pash ne komente qe kishin mepas disa probleme un vetem doja ta bleja dhe ti shkarkoja , 100 euro nuk esht shtrejt esht shum lir por nese esht nulled , nuk ja vlen
   

Shpërndaje faqen

Loading...