1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ka alternativa Pancake exchange

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga Aureli AK, 10 Nëntor 2021.

 1. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  A ka ndonje alternative Pancake sepse pari nje rritje nje monedhe qe kisha ne wallet dhe nuk e ndryshoja dot
  Si ne foto https://ibb.co/Cnm8jqN
  A ka ndonje menyre qe ti bej swap apo esht e kote
   
 2. FenTonaIX

  FenTonaIX Anëtar Aktiv

  Postimet:
  126
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kur po e kilkone qe mi boe ne USDT qka po qet pastai..
   
 3. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  85
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nese ai coin ndodhet ne Pancake vec atx mundesh me i bo swap
   
 4. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pancake e njihte akoma cmimin e vjeter dhe e thyente psh vetem 3 dollar
   
 5. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  556
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  73
  ajo o gabim i trust wallet so qmim real ajo ritje dot regullohet
   

Shpërndaje faqen

Loading...