1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

K1X Design Cover

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga K1XDesign, 21 Mars 2017.

 1. K1XDesign

  K1XDesign Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jam i ri ndizajn deshta me dit qka menoni per ket punim : :p

  [​IMG]
   
  AVM Digital, urankajtazi dhe boom3rang pëlqejnë postimin.
 2. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  Text osht me font ?,
  nese po ma dergo emrin e font nese mundesh
  ps Suksese !
   
 3. K1XDesign

  K1XDesign Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jo osht logo
   
  Erooniti pëlqen postimin.
 4. itaddicted

  itaddicted Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  shum bukur suksese ;)
   
 5. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  53
  me kry ket dizajn dhe me thon jm i ri hahahah :p gj bro
   
  K1XDesign pëlqen postimin.
 6. K1XDesign

  K1XDesign Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jo sjom i ri veq pak humor me bo :p
   

Shpërndaje faqen

Loading...