1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

K o s o v a B l o g .com

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga DardanDaci, 17 Janar 2019.

Tags:
 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  815
  Pëlqimet:
  518
  Pikë nga trofetë:
  173
  Pershendetje djema

  Rreth KosovaBlog.com
  KosovaBlog.com , është një platformë(Rrjet Social Online) që ju lejon që të ndani Foto/Video me miq dhe me shoqëri absolutisht Falas.
  Ka startuar në Janar të vitit 2019 dhe si për qëllim të vetëm, kemi mbledhjen e komunitetit Shqiptar në një vend special të quajtur KosovaBlog.

  Më saktësisht ideja eshte qe te postojm Foto/Video te bukura nga trojet Shqiptare ne nje vend.
  Ne KosovaBlog keni mundësit e Like/Follow poashtu edhe Chat Direkt pothuajse te njejta si Instagrami.
  Poashtu keni mundsi me postu Storje/Story qe zgjasin 10sekonda.
  Për më shum regjistrohuni dhe postoni fotot tuaja qe keni bere.
  Profili im eshte ky: https://kosovablog.com/@Dardan , mund ti shikoni 2 fotografi qe kam postuar.

  Ju pershendes dhe ju ftoj qe te bashkoheni ne https://kosovablog.com
  Kaloni mir
   
  Universal, urankajtazi, KALI-ALB dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  215
  Pëlqimet:
  72
  Pikë nga trofetë:
  28
  teper mir e paske bo veq vazhdo vllaqko
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 3. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Urime per punen.
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 4. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  Urime edhe une u bashkova faqes suaj
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 5. Ethnic Albania

  Ethnic Albania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  337
  Pëlqimet:
  120
  Pikë nga trofetë:
  53
  Urime Shpresoj ta shikojme dhe si App
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 6. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  192
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Urime, suksese ishallah sa ma shum famous tbahet ;)
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 7. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Shume iniciative e bukur do ishte lire qe te kishte shume antare qe me shpernda vende qe nuk jane shume te njohura.

  Qenka pak a shume si flickr!
  Po shume mire qe eshte vetem per shqiperi.
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 8. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  151
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  interesante
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 9. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Big Thumbs up.
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 10. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ideja eshte e bukur po te duhet pune te reklamohet webi sepse sado fjale pozitive mund te thuhen ketu, une mendoj se 70% eshte REKLAMA se puna ne web.

  Suksese!
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 11. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  382
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  futi edhe nje Social Login o Dardan se pasha ty gjysa e shqiptarve nuk kan email poashtu si t regjistrohen pas gjys ore e harrojn passwordin :D
   
  ose.al pëlqen postimin.
 12. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  201
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  43
  Suksese dizajn i bukur :)
   
 13. Alex

  Alex Anëtar

  Postimet:
  35
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Error 522 faqja është of.
   
 14. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  498
  Pëlqimet:
  148
  Pikë nga trofetë:
  53
  vertet ste kuptoj ben projekte pa fundesisht dhe nuk e mban njeren aktive dhe kjo down si te tjerat :p
   
 15. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  815
  Pëlqimet:
  518
  Pikë nga trofetë:
  173
  Mir e ke ti por i vetem smund ti mbaj te gjitha kshtu qe kosovablog 1 vjet ka qene aktive dhe tashi e kam mbyll jam i nxanun me gjera te tjera shum per ate arsyje.
   
  Universal pëlqen postimin.
 16. Alex

  Alex Anëtar

  Postimet:
  35
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Unë mendoj se gjdo projekt varet nga fitimet por për të mbajtë shum projekte duhet shum angazhim dhe mund mbi të gjitha secili zgjedhjen e tij. Për fund të uroj suksese në projektet tuaja.
   

Shpërndaje faqen

Loading...