1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkojmë Logo për web

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga ami81, 15 Mars 2017.

Tags:
 1. ami81

  ami81 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje
  Me duhet një logo për këtë faqe lajmefiks.com
  Nuk kam ide se si por me mjafton të Jet ne logo domain lajmefiks.com ose LajmeFiks.com
  Nuk kemi buxhet të madhe por at logo që vendosim ta mbajmë do e shpërblejmë me një shumë të vogël.
  Presim propozime
  Faleminderit
   
 2. K1XDesign

  K1XDesign Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  nese jeni gati me kry disajnimin e faqe qoma si screenshot n'mesazh ta pershtati me faqe :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...