1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Ganto, 19 Mars 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Ganto

  Ganto Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  m ku muj mi gjet driverat e zoni te laptopit sony vaio vgn-n21e/w e kom formatu skom cd sun pi gjej kerkun driverta e zonit akini munsi me me ndimu flm per mirkuptim ...
   
 2. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
 3. Ganto

  Ganto Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  kom kshyr po skom mujt mi gjet :S
   
 4. cRu3l.b0y

  cRu3l.b0y Anëtar i Njohur

  Postimet:
  900
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  TEME E MBYLLUR

  Code:
  https://forum.itshqip.com/viewtopic.php?f=87&t=1399
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...