1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kërkoj Theme/Template

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga CippiBOY, 27 Shkurt 2020.

 1. CippiBOY

  CippiBOY Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
 2. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  162
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  Them se ky forum nuk lejon produkte nulled, ose me sakte te vjedhura. ITShqip eshte forum white-hat.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ajo është nje theme premium dhe nuk ofrohet falas. Edukohuni qe te vleresomi punen e tjetrit, mos prisni te gjeni gjithcka falas ne jete.
   
 4. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
 5. CippiBOY

  CippiBOY Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  spo mundem me gjet e kom kerkuar ne disa website ama skom mujt me gjet
   
 6. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
 7. ILazz.Os

  ILazz.Os Anëtar Aktiv

  Postimet:
  212
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18

Shpërndaje faqen

Loading...