1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Kërkoj një Logo]

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga The|Rockstar, 5 Prill 2010.

 1. The|Rockstar

  The|Rockstar Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Kërkoj një logo te mirë...

  me Tekstin " [Bast-KS] "
  edhe pak ma posht: " Tipa falas për të gjithë ju... "
  edhe në anen e djath me shkru " we are number one for tips... "
  Me ngjyr te gjelbert edhe nje logo te Manchester United nese bon... :)
  Rezulacioni me kan: 750x81 pixels...
  nese munet najkush mem ndihmu.. :?
   
 2. Mr.kiLLeR

  Mr.kiLLeR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  504
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  ndihmoni najkush ?
   
 3. albo boy blendi

  albo boy blendi Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0

  Na Fal per vonesen ! qe logon ku ekij Sun e bana mir pershkak se madhsia e vogel po neyse kqyre te pelqen ty..
  http://i41.tinypic.com/259y9m8.jpg
   
 4. floroS

  floroS Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Është Banner e jo Logo.
   

Shpërndaje faqen

Loading...