1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj një disanj-logo për Facebook Page

Tema tek 'Kërkesat e Plotësuara' e hapur nga DmcBabloki, 24 Gusht 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. DmcBabloki

  DmcBabloki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  288
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. BeraD

  BeraD Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  * Madhësia e dizajnit :
  * Ngjyrat e dizajnit :
  * Ndonje Ide për llogon :
   
 3. GjeNcHe.-.D

  GjeNcHe.-.D Anëtar i Njohur

  Postimet:
  781
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  48
  Kjo pak a shum quhet "SPAM" kete qe bere ti.
  Kerko logo thuaj siq duhet e jo per fan pagen e blla blla
   
 4. DmcBabloki

  DmcBabloki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  288
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po ska rensi masa
  e merr nje foto te dmc e bon me shqiponja a naj sen edhe me e shkrujt official
   
 5. BeraD

  BeraD Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  hmm per fat te keq un sjom fans i ktij reperit dhe nuk gjej foto te pershtatshme per me ta perfundu kerkesen kshtu qe gjej disa foto te tij pak si me HQ dhe dergoj ne PM
   
 6. DmcBabloki

  DmcBabloki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  288
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  * Lloji i dizajnit :wallpaper
  * Madhësia e dizajnit : 800x600
  * Ngjyrat e dizajnit : Kuq & Zi
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 7. BeraD

  BeraD Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Madhisa osht 1024x768


  [​IMG]

  <a class="postlink" href="http://a.imageshack.us/img90/9814/grafitty.png" onclick="window.open(this.href);return false;">http://a.imageshack.us/img90/9814/grafitty.png</a>" onclick="window.open(this.href);return false;
   
 8. DmcBabloki

  DmcBabloki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  288
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  shume flm SHQIPE!
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...