1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj një disanj-logo për Facebook Page

Tema tek 'Kërkesat e Plotësuara' e hapur nga valdoni, 18 Gusht 2010.

 1. valdoni

  valdoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Fillimisht i falenderoj disinjatorët e këtij forumi të cilët ofrojnë disanje falsa dhe këtë e bëjnë vullnetarisht me aftësitë e tyre. Nëse do ishte e mundur ndonjëri nga ju të ma punoj një logo për një faqe në Facebook.

  Madhësia ashtu siq e kërkon fotoja e profilit të faqes në Facebook. Kisha dashur të jetë harta e Kosovës, qytetet ashtu siq ndahen në hartë me ngjyrë të verdhë me përjashtim të qytetit të Podujevës me ngjyrë të kaltër, pra i gjithë territori që rrethon Llapin me ngjyrë të kaltër dhe në mes të qytetit të shkruhet Sofra LLapjane, si dhe në fund të profilit një shkrim apo mesazh "The largest llapjan's Fan Page" - Sugest to Friends si dhe shigjeta në fund. Nëse do ishte e mundur do ju falenderoja shumë. Po më duhet për Facebook Page. Diçka që s'kuptoni pyetni, pasi që ashtu siq kërkoj unë është pak e komplikuar. A mundet kush? Unë kam sabër dhe do pres . . .
   
 2. valdoni

  valdoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Kërkoj falje në shkrim që shkruva "Falsa" e jo falas, pasi që ne shqiptarët e kemi shqisën e reagimit të shpejtë dhe nxehemi me komente, kërkoj ndjesë gjithsesi kuptohet . . .
   
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,496
  Pëlqimet:
  2,083
  Pikë nga trofetë:
  448
  Pasi isha duke kerkuar nje inspirim per te dizejnuar dicka ne photoshop, pasi shfletova kategorin e kerkesave vendosa ta bej nje dizajn per anetart e forumit, dhe kerkesa yte mu duk dicka interesante.

  [​IMG]

  Shpresoj te pelqej.

  ps. Modifikime mos kerko sepse nuk e ruajta psd filen, nese nuk e pelqen ateher shpresoj dikush tjeter te bej ndonje me te mir.

  klm
   
 4. valdoni

  valdoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  boom3rang të falemderit shumë për këtë foto të jashtëzakonshme, me të vërtetë më pëlqen tejmase dhe as vetë unë që kërkova s'e kam paramenduar si të këtillë! Nuk do doja ta modifikoja dhe as nuk do kërkoja tjetër, kjo është briliante, por vetëm do doja ta potencoja një gabim të vogël, ku natyrisht mund të reagojnë fansat. Zona e kufizuar me ngjyrë të kaltër i përketë rajonit të Prishtinës e jo trevës së Llapit, pra s'është Podujeva kupton? Nëse do mund ta ndryshoje vetëm atë zonë do të të falenderoja shumë. Pra Podujeva ndodhet në anën e majtë lart, aty ku pas saj është Serbia, ja po ta jap një link ku mund ta vëresh më mirë edhepse nuk dyshoj që nuk e di, por mund të kesh gabuar vetëm momentalisht:

  <a class="postlink" href="http://www.komuna-podujeve.org/common/images/map.gif" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.komuna-podujeve.org/common/images/map.gif</a>

  Të lutem nëse mund ta ndryshosh vetëm pjesën me ngjyrë të kaltër dhe asgjë tjetër më shumë, thjeshtë është perfekte dhe jam i habitur nga ky disnaj, falemderit shumë!
   
 5. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,496
  Pëlqimet:
  2,083
  Pikë nga trofetë:
  448
 6. valdoni

  valdoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Me të vërtetë kam ngelur i hamendur, nuk kam ç'të shtoj por vetëm të falenderoj shumë për këtë disanj që tani e tutje do gjendet në faqe. All-llah bless you!
   
 7. BeraD

  BeraD Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ja edhe nga ana ime

  [​IMG]
  dhe
  [​IMG]
   
 8. valdoni

  valdoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Po me pëlqen edhe versioni tjeter, gjithsesi falemderit. Besoj që së shpejti më duhet ta porosis një logo të re, natyrisht nëse do të më ndihmoni do më bëni një nder te madh. Edhe njëherë falemderit për mundin tuaj, secila foto e ka rëndësine dhe peshën unike te saj!
   

Shpërndaje faqen

Loading...