1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj ndihme per detyra ne c++

Tema tek 'Programim' e hapur nga GunnerZh, 9 Janar 2018.

Tags:
 1. GunnerZh

  GunnerZh Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Përshendetje antar te IT SHQIP.
  Kam disa detyra ne c++ dhe nuk po ja kam iden si ti punoj, andaj deshta te korkoj ndihme nga antaret e IT SHQIP
  ne qofte se ka mundesi te me ndimoj ndokush. Gjithsej jan 10 detyra me duhen sepse fitoj 15 nga notimi, detyrat mund ti dergoj ne pm ne qofte se kerkon ndokush apo mund ti postoj edhe ketu, kerkohet qe detyrat te jene te punuara ne visual studio apo ne ndonje online compiler. (shpresoj se nuk shkel ndonje rregull te forumit)
  Faleminderit gjithsesi
   
 2. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  325
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  28
  Edhe pse nuk di C++, ish kon mir me i fillu vet me i bo detyrat, mandej ne ate pjes qe ki problem e ngec atehere te ndihmojne anetaret. Sepse zakonisht keshtu ia bejne, dhe nuk ti krijojne te gjitha detyrat. Gjithsesi shpresoj qe dikush te te ndihmoje.
   
 3. GunnerZh

  GunnerZh Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po, ke te drejt.
  Mirpo siq e kam cek se nuk po di si ti punoj andaj kerkova ndihme.
   

Shpërndaje faqen

Loading...