1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Flash Template

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga Breath., 13 Mars 2010.

 1. Breath.

  Breath. Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Kërkoj një flash template
  Template sipas mundsive me kon Reflektive .
  Nese mundeni mir nese smundeni nuk osht problem :D .
   
 2. Game Over

  Game Over Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Code:
  http://www.freewebtemplates.com/templates/flash
  Per me shum
  Code:
  http://www.google.com/#hl=en&q=flash+templates+free+downlad&aq=f&aqi=g2g-m8&aql=&oq=&fp=f8bc9ba0718e9555
   

Shpërndaje faqen

Loading...