1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkes! Pershendetje te gjitheve.

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga AVM Digital, 7 Prill 2020.

 1. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  431
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  53
  Jam i hapur qe me Bashkpunimin e Adminave te forumit te Kem nje Rol te ri ne Staf duke ndihmuar te gjithe Antaret. Doja te kisha Rolin Graphic Design dhe cdo Antari te IT Shqip tju oforja ndihmese ne Graphic Design.
   
  lojrafati, miraxh, boom3rang dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Te dergova nje Pm, me nje shpjegim te shkurter, klm.
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 3. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  431
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  53
  @boom3rang E lexova dhe respekt per admina si ju! Ju falenderoj
   
 4. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje dhe faleminderit qe ofrohesh per ndihme.
   
 5. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje je njeri nder te paktet qe na ndihmon , flm dhe respekt
   
 6. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  +1 Vouch e ke nga un. Suksese
   
  bthaci pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...