1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkes per 'Logo'

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga zaki94, 23 Maj 2016.

 1. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  348
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Tung
  A ka mundesi dikush me ma ba ni logo eshte nje kompani qka meret me roleta,laminat,venecianka a ka naj dizajner qka mundet me ma ba ni logo te heshme kjo esht faqja http://www.senat-kom.com/, nuk e di a eshte e lejume po ju kerkoj ndjes po kam nevoj shum per ni logo, se e bana si reklam :D
   
 2. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  53
  [​IMG]
   
  zaki94 pëlqen postimin.
 3. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  348
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Vlla super qennka fantazi flm shum, po a ka mundsi ma e vbogel me kan p.sh kur ta qef ne fb te kopertina te shihet krejt, qysh me ja ndru dimenzionet
   
 4. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  53
  E don Logo per Website apo PROFIL + COVER per Fb ?
   
 5. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  348
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  edhe per webssite edhe per profil+picture vlla nese mundesh
   
 6. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  53
  okej do e rregulloj se shpejti neser besoj e ki gati , klm :D
   
 7. MusiKryeziu

  MusiKryeziu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG]
   
  zaki94 dhe phoenix pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...