1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Kërkes] Foto profili FB.

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga -f0rGivE., 16 Mars 2013.

 1. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kerkoj nje dizajn qe osht tamam per foto profili ne FB..

  Text: Mërgim
  BG: Qfare doni ju diqka qe ju pershtatet..
  Ngjyrat: Qfare ju pershtaten ju e dini ma mire !!


  # Ju kisha lut dizajnerave se e kom urgjentt...!!!
   

Shpërndaje faqen

Loading...