1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Kërkesë] Libra te informatikës

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga proxyBomBer, 8 Tetor 2010.

 1. proxyBomBer

  proxyBomBer Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  A kishit mujt dikush me mi gjet do libra per informatik qka jan ne internet shqip bon edhe anglisht nese kish pas mundesii pres ndihm nga juu
  Faleminderit per mirkuptim
   
 2. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Ke shikuar këtu...?
  Code:
  https://forum.itshqip.com/viewforum.php?f=67
   
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Do ishte me mir te precizosh sakt se per cfar te duhen libra. Sepse informatika eshte nje term i gjer, i cili poashtu kap nje fush te gjer. Pra do ishte shum me mir te tregosh se per cfar te duhen libra nga informatika, per cfar je i interesuar te lexosh.
   
 4. proxyBomBer

  proxyBomBer Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Si libra per programin dhe servisim te pc vllazen nese kish pas mundesi faleminderit per mundin :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...