1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

JZ.AL , Forum , Marketplace , Jobs etc

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga DardanDaci, 11 Dhjetor 2021.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,247
  Pëlqimet:
  944
  Pikë nga trofetë:
  193
  Pershendetje

  Shpresoj se jeni mire te gjithe

  Ju ftoj te regjistroheni ne Albakings.com , ku e kam integruar edhe Forumin se fundmi.

  Webi ka shum gjera te integruara bashk ne te perfshire opcionet e FB & Instagram
  Chati aktiv
  Audo thirje
  Sistemin e pikeve
  Sistemin e ADS
  Marketplace
  Jobs
  Groups
  Pages
  Articles
  Wallet

  Webi: https://jz.al
  Forumi: https://jz.al/forums/
   
  Last edited by a moderator: 9 Janar 2022
  bstermasi1, ﴾.﴿ dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 2. Blunivers

  Blunivers Anëtar Aktiv

  Postimet:
  148
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  Suksese Duket bukur
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,140
  Pëlqimet:
  1,123
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pune e mire, suksese @DardanDaci per projektin.
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 4. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  984
  Pëlqimet:
  407
  Pikë nga trofetë:
  143
  super, just registered
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 5. bstermasi1

  bstermasi1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  8
  Suksese!
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 6. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  374
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  53
  Interesant forumi, suksese. :)
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 7. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,247
  Pëlqimet:
  944
  Pikë nga trofetë:
  193
  Faleminderit
   
 8. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,247
  Pëlqimet:
  944
  Pikë nga trofetë:
  193
  Përshendetje

  Tek platforma ALBAKINGS.com , kemi të integruara Pikët ( System Points ) , ku në qdo Postim,Like,Invite që bëni ju fitoni pikë.

  [​IMG]

  • Kur krijoni një post në Platfrom ju automatikisht fitoni 5 Pikë
  • Kur komentoni një post në Platfrom ju automatikisht fitoni 5 Pikë
  • Kur reagoni (emocionet) një post në Platfrom ju automatikisht fitoni 5 Pikë
  • Kur ftoni miq në Platfrom ju automatikisht fitoni 100 Pikë & $5.00 (Duke perdor Referal Linkun Tuaj)

  Të gjitha kto pikë mund ti konvertoni në Para Virtuale $ , dhe më pastaj ato mund ti shfrytëzoni për të blerë gjithqka në platform.
  [​IMG]

  Regjistrohu tani: https://jz.al
  Regjistrohu me ref tim: https://jz.al/?ref=dardan
   
  Last edited by a moderator: 9 Janar 2022
  Poshnjari, Mr.Gh0$T dhe Universal pëlqejnë postimin.
 9. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  700
  Pëlqimet:
  221
  Pikë nga trofetë:
  73
  Suksese dhe sa me lart te paca keep going bro :D
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 10. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,247
  Pëlqimet:
  944
  Pikë nga trofetë:
  193
  Faleminderit bro
   
 11. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,247
  Pëlqimet:
  944
  Pikë nga trofetë:
  193
  #Update #albakings

  Tashmë me shum risi dita e ditës

  1. Po ndërtohen Aplikacionet per Android & iOS
  2. Integrimi i Artikujve/Blogs
  3. Integrimi i Klaneve [Membership]
  4. Live / Audio Call / Video Call
  5. Postime me ngjyra
  6. Feelings
  7. Shenime zanore
  8. Ngarko video deri ne 100MB

  Ju ftojm te gjithve te regjistroheni dhe ta bëjmë nje Platforme Kreative se bashku duke ndare ide dhe gjera te ndryshme se bashku.

  Disa foto


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Regjistrohu duke përdor Referalin tim dhe Fito 20€ vlerë në Platformë

  https://jz.al/?ref=dardan
  https://jz.al

  Pershendetje e qdo te mire.
   
  Last edited by a moderator: 9 Janar 2022
  Poshnjari pëlqen postimin.
 12. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  28
  Si platforme qenka shum e mire.
  Por pse AlbaKings emrin e platformes?
   
 13. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,247
  Pëlqimet:
  944
  Pikë nga trofetë:
  193
  Flm por pse qfar ka emri ste pelqen ?
   
 14. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,247
  Pëlqimet:
  944
  Pikë nga trofetë:
  193
  Përshendetje miq Me datën 30 dhjetor 2021 , kemi ndërruar emrin zyrtar në JZ.AL Urime festat !
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 15. tryordie

  tryordie Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3
  Cfare do te thot JZ?
   
 16. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  984
  Pëlqimet:
  407
  Pikë nga trofetë:
  143
  Facebook -> Meta
  Albaking -> JZ :tonguewink:
   
  Poshnjari, tryordie dhe DardanDaci pëlqejnë postimin.
 17. tryordie

  tryordie Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ishalla vlla <3 qef do kisha tu bonte viral ky rrjet social.
   
  DardanDaci pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...