1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ju pelqen video?

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Mr darki, 10 Janar 2020.

 1. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  162
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje

  Super video e shkurter qe prezanton projektin tone.  Nese ju pelqen, me nje like mundimin tone : P
   
  tonkeri dhe shqipbook pëlqejnë postimin.
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,074
  Pikë nga trofetë:
  448
  Nese deshironi kritika, ja po ti jap disa.

  E para punes ngjyrat e monitorit dhe backgroundi(sfondi) nuk po pershtaten, do te ishte me mire nese monitori do te ishte ngjyra bardh ose e kunderta, background i bardh monitori i zi.

  E dyta eshte nje video shum shum e shkurter.

  E treta do te ishte mire nese do te kishit bere nje klip tjeter menjehere porsa shfaqet ne ekran faqja yte, duke shkruar nje destinacion te caktuar, e me pastaj edhe duke i shfaqur edhe rezultatet, kjo do te ishte nje prezantim edhe me i mire.

  klm.
   
  tonkeri, miraxh dhe shqipbook pëlqejnë postimin.
 3. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
   

Shpërndaje faqen

Loading...