1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ju lutem nji dizajn per kte falas

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Visii, 12 Dhjetor 2015.

 1. Visii

  Visii Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  Prsh ka ndonji njeri te me krijoj nji dizajn per kte www.fkbylis.
  Film...pres pergj...
   
 2. NQeriqi

  NQeriqi Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  SHKA te duhet ty?
   
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,421
  Pëlqimet:
  1,064
  Pikë nga trofetë:
  358
  Me mire kontaktoi personat ne PM sepse po sjell shume tema te vjetra ne feed vetem per te sjelle kliente ne kompanine tende.
   
  Omerr pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...