1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ju lutem nje ndihme per nje aplikacion web

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Anais, 11 Janar 2017.

 1. Anais

  Anais Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  ju lutem nqs mundeni po ndertoj nje aplikacion web per nje orar kam ndertuar database dhe lidhjen por nuk di te bej query dhe si ta vazhdoj ju lutem me ndihmoni
   
  megi pëlqen postimin.
 2. dr_iton

  dr_iton MSc. cand Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,259
  Pëlqimet:
  246
  Pikë nga trofetë:
  183
  Cilën gjuhë programore je duke e perdorur?
  P.S. Mund ta krijosh një Connection String dhe pastaj mos puno me query por me stored procedures, është më e sigurtë.
  Pershendetje.
   
 3. Anais

  Anais Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje se pari flm shum qe mu prgj ne fakt d[​IMG] uhet te ndertoj nje orar shkollor qe ta therras ate orar me thirrje asinkrone kam bere tabelen dhe db km krijuar lidhjet po me duhet te bej query me php dhe ajax qe se kuptoj ku mduhen qe te ndertoj orarin
   
 4. Anais

  Anais Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
 5. sdxgen

  sdxgen Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  serveri jot asht shum i dobet .... could have hacked it but i choose not to
  mos perdor kompjutera shpie per server the mos publiko ip statike . noob
   
 6. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  53
  Se pari
  • Ky Kerkond ndihm qe mund ti ndihmosh mir qe jo mos posto
  • Qe ki gjet bug raportoja ne PM
  • Nuk ki nevoj ta ofendosh askend hiq me noob
  Une ta ti jepi X ip statice ne home server edhe prap jan Untouchable
  Sa i perket temes gjej demo dhe provo modifiko edhe e kupton ma mir :
  Code:
  https://www.jqueryajaxphp.com/fullcalendar-crud-with-jquery-and-php/
  diqka e ngjajshme apo kerko ne internet se mund te gjesh ki te gatshme edhe meson edhe mund ta modifikosh
   

Shpërndaje faqen

Loading...