1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ju lutem nje dizajn per youtube channel falas

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Artin J., 27 Shtator 2016.

 1. Artin J.

  Artin J. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  126
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  kerkoj nje dizajn per me venu ne youtube channel[​IMG] te jete e ngjashme me kete foto por te shkruaj F!Re disi bukur me dal a ka naj njeri qe mundet ta beje zoti e shperbleft.:)
   

Shpërndaje faqen

Loading...