1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë jetpack problem

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Inspector, 3 Korrik 2019.

 1. Inspector

  Inspector Anëtar Aktiv

  Postimet:
  126
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kur po du me connectu jetpack me wordpress me del ky error edhe nuk muj qysh me rregullu
  Kam provu i kam bo disabled krej plugina prap nuk ban kam provu unistall/install prap njejt, URL-t i kom me https://
  Kur hy ne account atje ne wordpress me del kshtu me te kuqe "This site cannot be accessed.Remove Site "


  [​IMG]
   
 2. Inspector

  Inspector Anëtar Aktiv

  Postimet:
  126
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  ska pergjigje jo?
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,399
  Pëlqimet:
  405
  Pikë nga trofetë:
  163
  Ca pergjigje mo? Ke ndonjë facebook per te shitur ose blere, apo ndonjë instagram?
  Vetem njëherë në fillim e kam perdorur jetpack, me nxirrte probleme me hosting dhe nuk e kam perdorur me prej nga 3 vite +
   

Shpërndaje faqen

Loading...