1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Jetoni ne Shqiperi? Deshire per te udhetuar?

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Mr darki, 18 Dhjetor 2019.

 1. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  162
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje! Shpresoj qe te jeni qe te gjithe mire.

  Doja t'ju prezantoja me nje projekt te ri te sapo lancuar, ku do te keni mundesi te shikoni oferta udhetimesh nga shumellojshmeri agjensirash ne Shqiperi. Motorri i pare i kerkimit per oferta turistike per Shqiptaret.

  https://agjenti.al <- Webi

  Aplikacioni - > https://play.google.com/store/apps/details?id=com.agjenti.al

  Shikoni destinacione, krahasoni cmimet dhe rezervoni ne agjensite turistike. Turet & ofertat automatikisht perditesohen ne platforme.

  Sugjerime? Ide?
   
  SherifSheremetaj, Gevio, Universal dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Krejt ne rregull perveq dizajnit që për mendimin tim nuk është fare tërheqes.
  Poashtu pse nuk e zhvillojshe vet po me Wordpress, kishe mujt me msu ma shumë në programim.
   
 3. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  162
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  Wordpressi ka shume opsione gati, eshte e kote ndonjehere te lodhesh duke i krijuar gjerat nga 0, nuk mendon?
   
  SherifSheremetaj pëlqen postimin.
 4. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jo nuk mendoj para se gjithash nese është puna me mesu diqka të re.
  Çka nese neser nuk ekziston wordpress ?
   
  @science pëlqen postimin.
 5. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  38
  Projekt interesant, vetem background mund ta permiresosh. Bravo
   
 6. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  162
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  Backgroundi ka nje efekt si blury/crashed. Eshte ber me vetdije : ) pse nuk ju ngjan mire?
   
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,323
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Per sa i perket pamjes dhe ngyrave eshte nje problem shume i madh. te besh nje sondazh me 100 veta veshtire qe te bien dakord 50% e tyre ne nje mendim. mos e vrit mendjen per ate. shiko te jete funksionale dhe praktike.
   
 8. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  162
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  Absolutisht e vertet, por ka raste kur mund te jete serizisht nje problem per arsye se jam vet front end developer / web designer.

  Sa me shume feedbacks te kesh me mire eshte, nuk thot njeri qe per cdo feedback do te behet ndryshim..
   
 9. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  mir e paske bo amo dizajni per menimin tem shum i dopt edhe siq e tha antari me lart kishe mujt me bo me programim psh per cms kishe perdor php e jo wordpress kurse per dizajn ke pas bootstrap ose najsen tjeter po nejse ide e mir e projekt interesant te koka:)
   
 10. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  162
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  Do ti bej disa rregullime kete jave ne aspektin e dizajnit plus +agjensi te reja te shtuara.
   

Shpërndaje faqen

Loading...