1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Jeta e perditshme dhe Adsense

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Versi, 15 Gusht 2015.

1. phoenix

phoenix Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,362
    Pëlqimet:
    556
    Pikë nga trofetë:
    243
    Op lexova edhe un qe 2 milion i paskan vjedh mo thash per me adsense ku paska mrri kaq shpejt prej 2012 se e pash me 1 twitter tij me 2012 ish kan tu e shpernda nonstop 1 faqe filmametitra.com edhe u vrejke qe amatorski e kish shkru

2. bmwplako

bmwplako Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,691
    Pëlqimet:
    664
    Pikë nga trofetë:
    243
    Po kom kontaktu me too une , jo vetem me ADS tha me shume gjera mirremm ..
    N Shqiperii si dihet qka bohet , lazarat city mo.

3. phoenix

phoenix Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,362
    Pëlqimet:
    556
    Pikë nga trofetë:
    243
    Nese ki pare tu tnejt ishi mir mu mor me bitcoin i kqyra 1 dit , 1 bitcoin ishte 310 dollar eh mbrenda minutav u rrit ne 317 dmth 7 dollar fitim me i pas ble :p

4. DarKr0x

DarKr0x Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,421
    Pëlqimet:
    1,064
    Pikë nga trofetë:
    358
    Bitcoini kapi 480$ bitcoin ka fitimi ose humbje ;)

5. bmwplako

bmwplako Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,691
    Pëlqimet:
    664
    Pikë nga trofetë:
    243
    po po vlera e bitcoins hyp edhe bjenn shpeshh , mun me fitu shume po duhehsh me gjete faqe te mira per me ble , bitcoins edhe faqe t sigurta masnej mi shit pra mi kemby ...

6. aksham

aksham Anëtar i Njohur

Postimet:
    910
    Pëlqimet:
    25
    Pikë nga trofetë:
    48
    Per at qe thave ti qe i ka ato faqet aj quhet Bledi Lorenci e njo personalisht dhe ka shum faqe tjera e ka faqen barcelona gjithmon kampion e shum shum tjera aj ka fitime t mira

7. Lodvald

Lodvald Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,154
    Pëlqimet:
    612
    Pikë nga trofetë:
    258
    nuk di per ka e ke fjalen po mbani kurjoz e pyta mos je tu then per at qe ka i golf kaq me stemen e barcelones ne gjam at bufin?

ke sa te dush ne lezh me makina tfunit e merren me ikyt pun . un spo permend emra po nqs i njeh ato qe kan edhe sallen e internetit me avangart GOLD :)

8. Rrezart123

Rrezart123 Anëtar i Njohur

Postimet:
    687
    Pëlqimet:
    154
    Pikë nga trofetë:
    63
    Ah po jau dishe faqet ti ktyne hallall tkoft.

Pse mashtrohi leht bre njerz nksi moshe madhore.

Besoj qe ke/keni informata pse replikova ketu.

KLM

9. Lodvald

Lodvald Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,154
    Pëlqimet:
    612
    Pikë nga trofetë:
    258
    Po shoh ky post eshte nga2015 edhe nbot nuk po me kujtohet. Ne at koh kam qen student edhe ne pc kan pa hy edhe te tj e naret kush ka repliku ne kyt add. Pasi kam bisedu me boomerang e kam nrruusernamin ne emrin tim e kam vu foton time , shiko tek replikat e anetarve me siper thihet annonymous ... kshu ka qan usernami . Por se qa ke desht me than ti se mora vesh, a mund tjesh me i qart ?

10. Emilio

Emilio Anëtar Aktiv

Postimet:
    409
    Pëlqimet:
    61
    Pikë nga trofetë:
    28
    Une kam dy shoke besnik kurr nuk me ndahen. Dhe ju besoj deri sot asnjehere nuk me kan tradhtuar!
    Ato jan 2 bolet e mija.

Koraab pëlqen postimin.
  11. Alkeo

Alkeo Anëtar Aktiv

Postimet:
    424
    Pëlqimet:
    116
    Pikë nga trofetë:
    53
    Per sa i perket asaj qe thua qe mendojne shoket nga i gjen ky keto para thuaju ti kam fituar nje lloto :D

Updated
    Oooo kjo qenka perpara 2 vjetesh tn e pash

12. Gevio

Gevio Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,084
    Pëlqimet:
    252
    Pikë nga trofetë:
    113
    Ajo qe has une me se shumti, eshte qe u them shokeve qe fitoj online dhe nuk kalojne as 5 sekonda dhe me thone "dua te fitoj dhe une, me meso edhe mua te bej ato qe ben ti". Kur ma thone kete gje persona qe nuk kane pasur nje PC ne jeten e tyre, e lere te kene njohuri, me vjen tu them go die in a hole :p

enneaa dhe Alkeo pëlqejnë postimin.
  13. Rrezart123

Rrezart123 Anëtar i Njohur

Postimet:
    687
    Pëlqimet:
    154
    Pikë nga trofetë:
    63
    Replikova sepse ke thene qe nje njeri i permendur nga ana jote ne kete teme fiton para te majme permes PC kurse para disa ditesh u arrestua si BOSS Kokaine :p:D:D

14. Lodvald

Lodvald Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,154
    Pëlqimet:
    612
    Pikë nga trofetë:
    258
    nvaret bos nk di prz skam koh me njek jeten e tjerve :p , kushdoqofte mvjen keq se e paskan arrestu . po se kam iden thash i her prz ka qan acc i perbashket para shm kohesh ;)

siq ka than autori me lart ky post eshte para 2 vitesh .

Shpërndaje faqen

Loading...