1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Jeta e perditshme dhe Adsense

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Versi, 15 Gusht 2015.

 1. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,532
  Pëlqimet:
  626
  Pikë nga trofetë:
  243
  Op lexova edhe un qe 2 milion i paskan vjedh mo thash per me adsense ku paska mrri kaq shpejt prej 2012 se e pash me 1 twitter tij me 2012 ish kan tu e shpernda nonstop 1 faqe filmametitra.com edhe u vrejke qe amatorski e kish shkru
   
 2. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  680
  Pikë nga trofetë:
  243
  Po kom kontaktu me too une , jo vetem me ADS tha me shume gjera mirremm ..
  N Shqiperii si dihet qka bohet , lazarat city mo.
   
 3. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,532
  Pëlqimet:
  626
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nese ki pare tu tnejt ishi mir mu mor me bitcoin i kqyra 1 dit , 1 bitcoin ishte 310 dollar eh mbrenda minutav u rrit ne 317 dmth 7 dollar fitim me i pas ble :p
   
 4. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,080
  Pikë nga trofetë:
  358
  Bitcoini kapi 480$ bitcoin ka fitimi ose humbje ;)
   
 5. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  680
  Pikë nga trofetë:
  243
  po po vlera e bitcoins hyp edhe bjenn shpeshh , mun me fitu shume po duhehsh me gjete faqe te mira per me ble , bitcoins edhe faqe t sigurta masnej mi shit pra mi kemby ...
   
 6. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  919
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  48
  Per at qe thave ti qe i ka ato faqet aj quhet Bledi Lorenci e njo personalisht dhe ka shum faqe tjera e ka faqen barcelona gjithmon kampion e shum shum tjera aj ka fitime t mira
   
 7. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  nuk di per ka e ke fjalen po mbani kurjoz e pyta mos je tu then per at qe ka i golf kaq me stemen e barcelones ne gjam at bufin?

  ke sa te dush ne lezh me makina tfunit e merren me ikyt pun . un spo permend emra po nqs i njeh ato qe kan edhe sallen e internetit me avangart GOLD :)
   
 8. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  63
  Ah po jau dishe faqet ti ktyne hallall tkoft.

  Pse mashtrohi leht bre njerz nksi moshe madhore.

  Besoj qe ke/keni informata pse replikova ketu.

  KLM
   
 9. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  Po shoh ky post eshte nga2015 edhe nbot nuk po me kujtohet. Ne at koh kam qen student edhe ne pc kan pa hy edhe te tj e naret kush ka repliku ne kyt add. Pasi kam bisedu me boomerang e kam nrruusernamin ne emrin tim e kam vu foton time , shiko tek replikat e anetarve me siper thihet annonymous ... kshu ka qan usernami . Por se qa ke desht me than ti se mora vesh, a mund tjesh me i qart ?
   
 10. Emilio

  Emilio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Une kam dy shoke besnik kurr nuk me ndahen. Dhe ju besoj deri sot asnjehere nuk me kan tradhtuar!
  Ato jan 2 bolet e mija.
   
  Koraab pëlqen postimin.
 11. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  631
  Pëlqimet:
  213
  Pikë nga trofetë:
  73
  Per sa i perket asaj qe thua qe mendojne shoket nga i gjen ky keto para thuaju ti kam fituar nje lloto :D

  Updated
  Oooo kjo qenka perpara 2 vjetesh tn e pash
   
 12. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,085
  Pëlqimet:
  258
  Pikë nga trofetë:
  113
  Ajo qe has une me se shumti, eshte qe u them shokeve qe fitoj online dhe nuk kalojne as 5 sekonda dhe me thone "dua te fitoj dhe une, me meso edhe mua te bej ato qe ben ti". Kur ma thone kete gje persona qe nuk kane pasur nje PC ne jeten e tyre, e lere te kene njohuri, me vjen tu them go die in a hole :p
   
  enneaa dhe Alkeo pëlqejnë postimin.
 13. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  63
  Replikova sepse ke thene qe nje njeri i permendur nga ana jote ne kete teme fiton para te majme permes PC kurse para disa ditesh u arrestua si BOSS Kokaine :p:D:D
   
 14. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  nvaret bos nk di prz skam koh me njek jeten e tjerve :p , kushdoqofte mvjen keq se e paskan arrestu . po se kam iden thash i her prz ka qan acc i perbashket para shm kohesh ;)

  siq ka than autori me lart ky post eshte para 2 vitesh .
   

Shpërndaje faqen

Loading...