1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Jeta e perditshme dhe Adsense

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Versi, 15 Gusht 2015.

 1. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  252
  Pikë nga trofetë:
  113
  Nese ke faqe te medha si kta qe i kane 4M dhe me aktivitet te papar edhe 1K dita ben pa problem ;)
  Posto aty nje lajm fake psh MESSI LEAVES BARCELONA dhe shiko se sa lek ben ;)
   
 2. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,158
  Pëlqimet:
  613
  Pikë nga trofetë:
  258
  fan page mor burr fan page te mdhoja se di kush e ka po atfaqen origjinale.al 3000like merr linku kur e shperndajn ne fb imagjino sa vet e klikojn po ka ne fb 1.4 milion fansa
   
 3. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,158
  Pëlqimet:
  613
  Pikë nga trofetë:
  258
  me i pa qa shperndajn ne facebook habitesh veq gjana taman ka 100 lince e ne dit nja 2 website po ma shum shperndajn per kyt lockerdome ( mendoj se i paguan shum lockerdome)
   
 4. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  252
  Pikë nga trofetë:
  113
  Po edhe nga keto marrin shume leke sic eshte faqja DUDE PERFECT qe ka 20M likes merr nga DIPLY me shume se nga adsnese...
   
 5. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  252
  Pikë nga trofetë:
  113
  Sa per origjinalen, me 1 postim i rrijne nja 1K persona on qe e lexojne, edhe kta marrin shume leke.. Emiliano Gega me duket qe e ka faqen edhe per advertising shume lire e kishte se kam kontaktuar me te. 30 mij lek 5 postime te faqes jo website...
   
 6. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,158
  Pëlqimet:
  613
  Pikë nga trofetë:
  258
  host ip :68.168.123.2 emrin e ka emiljano gogo
   
 7. forever

  forever Anëtar Aktiv

  Postimet:
  131
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  28
  1 mije persona mund ti bejne like thuj, kurse per ta lexu e lexojne me shume... po puna eshte qe jane fansa shqiptare dhe nuk para eshte pagesa e larte per klikim... plus qe ata perdorin shume "hile" vendosin ne foto dhe ne text te web-it AdSense, gje qe esht jo e lejuar nga Google, nuk e di si e kane akoma aktive ....
   
 8. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  252
  Pikë nga trofetë:
  113
  Po kjo esht e cuditshme... Po si i fshehin adsat posht fotos di ndo nje menyre?
   
 9. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,158
  Pëlqimet:
  613
  Pikë nga trofetë:
  258
  shum e thjesht o plak .. me word press fut foton ne post klikon make a link shkon ke nje add i joti i ban copy link edhe e fut aty po forever me e pa me vemendje posht fotov nuk vendosin rreklamat e googles po te nje kompanie tjeter ..
   
 10. forever

  forever Anëtar Aktiv

  Postimet:
  131
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  28
  @Gevio i perdorin me frame me duket...
  @Annonymus kur drejton mouse-in siper tek fotoja apo teksti, tregon googleadservices jo kompani tjeter.
  Me cudit shume fakti qe nuk i ka penalizuar google... se ne ate menyre do ishim bo tpasur tgjithe..,
   
 11. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,158
  Pëlqimet:
  613
  Pikë nga trofetë:
  258
  Nvaret ndonje foto un itash i hapa disa smun gjeta asni me link as me google as me nrysh evdise kur hapte pop up mka pa hap ilivid tash nk e di . itash cel e pash nk pava asni rreklam aty apo sme shfaqen mu nk di..
   
 12. Bb.

  Bb. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Deshta me ju pyt se nga cilat vende paguhet me shume adsense dhe te cilet mundesh me depertu me leht ? kallxoni mos u frigoni :p
   
 13. LanAliu

  LanAliu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
 14. Bb.

  Bb. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
 15. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,370
  Pëlqimet:
  562
  Pikë nga trofetë:
  243
  Kush osht ky ?
   
 16. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  598
  Pikë nga trofetë:
  263
  Eni Gjergjani - i njohur qe ka fitime marramendese ne boten e internetit :)
   
 17. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,370
  Pëlqimet:
  562
  Pikë nga trofetë:
  243
  Flm , qysh lexova per kto ky koka mirr me vjedhje , me credit card.
   
 18. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,696
  Pëlqimet:
  667
  Pikë nga trofetë:
  243
  u mirr motii , bile i kan arrestu , po parja ta qonn ujin perpjet tash free o mirret me ads, me gjithqka online krejt paret online i o bonn .
   
 19. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,370
  Pëlqimet:
  562
  Pikë nga trofetë:
  243
  Shpejt po bohen paret permes internetit , e pash qeky eni me 2012 ja paska nis me qesi webfaqe filmametitra.com
   
 20. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,696
  Pëlqimet:
  667
  Pikë nga trofetë:
  243
  jo bre ather kta kan vjell para te mdhaja , n internet mun me lexu gati 2milion $$ , i kan vjell kta si grup , e tash ja ka fut adsense e shume gjera online qe mun me fitu.
   

Shpërndaje faqen

Loading...