1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Jeta e perditshme dhe Adsense

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Versi, 15 Gusht 2015.

1. Lodvald

Lodvald Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,154
    Pëlqimet:
    612
    Pikë nga trofetë:
    258
    un te kam pyt ne pm ty qar websiti ke edhe ku e merr trafikun nga fb apo seo ske ba mund me mkthy pergjigjie as un sjam tu u marr shum me ty tash edhe mos me qankjo pun emrin e kuj un smynd ta jap. apo po te pelqen jeta se ban me dom perignon gold neper clube e ka i video ne instagram 15 kamariere strip ti i pru dom perignonat ne rusi.

DarKr0x pëlqen postimin.
  2. Lodvald

Lodvald Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,154
    Pëlqimet:
    612
    Pikë nga trofetë:
    258
    vlaj e kam cek siper

3. Versi

Versi Anëtar Aktiv

Postimet:
    262
    Pëlqimet:
    31
    Pikë nga trofetë:
    38
    Hej o bos a e di qe une jam njeri prej ktyre qe e bej jeten kshu ?? mnjeh shume mire ti ama interesohem se mos kam te bej se mbiemrin e ka si une

4. Lodvald

Lodvald Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,154
    Pëlqimet:
    612
    Pikë nga trofetë:
    258
    spo mduhet a tpyta?

5. Versi

Versi Anëtar Aktiv

Postimet:
    262
    Pëlqimet:
    31
    Pikë nga trofetë:
    38
    Hej nuk kam faj une se nuk di ti adsense apo seo sic e kam ngrit une pasurin ngrije dhe ti gur gur behet kalaja nuk behet kalaja pastaj vihen guret puc bejbe

6. DarKr0x

DarKr0x Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,421
    Pëlqimet:
    1,064
    Pikë nga trofetë:
    358
    1000eu muaj jane lunks per mua secili flet per vete.Psh ty ste bejne pershtypje ;)

7. Lodvald

Lodvald Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,154
    Pëlqimet:
    612
    Pikë nga trofetë:
    258
    o shok ti je tu fol si me qen tu te pyt kush ti ke jeten tane ai tj ka te veten un timen tash ti i ke shpernda fotot e fitimit me adsense hiq smbajn pershtypje as zili p.. po i shprehje e kam msu ne shkoll se noshti skam msu shum po gjithmon kali ka me flet ne stall edhe sikur qofte kali i mretit .

8. Versi

Versi Anëtar Aktiv

Postimet:
    262
    Pëlqimet:
    31
    Pikë nga trofetë:
    38
    UNE SJAM KAL JAM UJK UJKU ECEN VETEM JO NE TUF SI DELJA QE PO IKU E HA UJKU !!!!

9. Lodvald

Lodvald Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,154
    Pëlqimet:
    612
    Pikë nga trofetë:
    258
    mfal kush te tha se je kal ? po sikur supozon po i thu vetes ashtu gjithsesi ndash ujk ndash kal per veti je mos e vrit trunin tj zdun mja dit

10. forever

forever Anëtar Aktiv

Postimet:
    131
    Pëlqimet:
    27
    Pikë nga trofetë:
    28
    Lejini llafet dhe futjuni punes, se me llafe nuk nxirrni gje.
    Sa njerez te pasur ka ne bote qe bejne jet luksi, at'here ne duhet te kishim vdek nga depresioni.

11. LanAliu

LanAliu Anëtar Aktiv

Postimet:
    248
    Pëlqimet:
    43
    Pikë nga trofetë:
    38
    @Versi po t drejtohna ty ma shum njeri se pe sho qe e paske ni eksperienc t mir rreth adsense
    amo vlen edhe per antar tjer

puna osht kshtu
    kom pas website temin personal plus me wordpress di me punu shum mir (jo n mnyr profesionale)
    edhe i di krejt qito pun me adsense me YT e t gjitha qysh shkojn
    po puna osht qe skom punu me adsense kurr edhe shum e kom nifar vullneti mja nis me punu
    qa pom sygjeroni ju a ja vlen mja fillu punes me adsense edhe a ndodh mu deshpru po mos me lon punen
    prap me kembngul mos mu dorzu

qikaq pata njerz
    peace

12. forever

forever Anëtar Aktiv

Postimet:
    131
    Pëlqimet:
    27
    Pikë nga trofetë:
    28
    Ate qe njerzit kerkojne me shume, te kishim ndonje ide specifike ne, e hapnim vete website-in.
    Mundohu krijo dicka qe nuk eshte e perhapur shume, kjo do te te ndihmoje te kesh fitime.

13. bmwplako

bmwplako Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,691
    Pëlqimet:
    664
    Pikë nga trofetë:
    243
    O zotrinjj .. ky zotnia po jetojka edhe Holand .. e holanda e ka ni senn qe pihet edhe t bon happy ..
    o shkurt e shqipp rrnoft Droga .. se shiptarii as emrinn dom perignon se kish ni .. po varja ..
    punonii .. me njerss me tru

14. GunSpeR

GunSpeR Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,553
    Pëlqimet:
    172
    Pikë nga trofetë:
    93
    Tema mund te mbyllet djem mos ta bojm Chat ktu ;)

E Vertet disa persona ne Forum nuk Tregojn si i Bejen sepse keshtu ju Bejme Konkurenc qka me ba Kshtu ndoshta dhe ju po te ishit ne Vendin e Tij nuk do Tregonit si i Beni

15. ardit71717q

ardit71717q Anëtar Aktiv

Postimet:
    152
    Pëlqimet:
    7
    Pikë nga trofetë:
    28
    Po nese ki fitime te mdhaja nuk mun me te bo konkurrenc po ti thuj shqiptari nuk ngihet do me bo ma shum .. edhe sdon met pa ma malt se aj edhe nuk te kallxon..

16. forever

forever Anëtar Aktiv

Postimet:
    131
    Pëlqimet:
    27
    Pikë nga trofetë:
    28
    Nuk ka ndonje filozofi si me bo leke ne adsense. Duhet te dish pak a shume nga kjo fushe dhe gjithcka arrihet me vendos logjiken ne perdorim.
    Ne jete nuk do ta gjesh tavolinen gati perhere, duhet edhe te punosh vete.
    Ata qe nuk tregojne, kane te drejte, se kane lën qimet e kokes duke mesuar e duke provuar lloj-lloj menyrash.
    Zanati nuk tregohet, por vidhet.

17. Versi

Versi Anëtar Aktiv

Postimet:
    262
    Pëlqimet:
    31
    Pikë nga trofetë:
    38
    Hallall buka qe ha o @forever mke lexuar mendimet me qart sdo kisha fol

18. Gevio

Gevio Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,084
    Pëlqimet:
    252
    Pikë nga trofetë:
    113
    Dhe ju mendoni qe ky I ka bere te gjitha leket me AdSense? Paska edhe ne holland shtepi dhe andej esht legalizuar, ku I dihet ka mbjelle ndo nje fushe me hashash dhe nga hashashi ben leke marramendese :p cudi nuk eshte. Ka pasur lek qe ka punuar ne adsense dhe I ka investuar ne parcela me hashash, tani I shet ne holland meqe esht edhe e laegalizuar :p

19. Lodvald

Lodvald Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,154
    Pëlqimet:
    612
    Pikë nga trofetë:
    258
    Nk jeto nholland jeton ne shqiperi .. Gjithsesi tadh un fiks nk e di se sju kam majt kanilin po me internet thojn se punojn dy faqe jau di un

Fc barcelona fans club. 4.9 milion
    I love barca 1.6 milion

20. bmwplako

bmwplako Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,691
    Pëlqimet:
    664
    Pikë nga trofetë:
    243
    Fitojn leke te mira .. nje web qe e kishe postuar linkun pra as 1 muj nuk i kish qe e kishh qel ..
    800 euro ne dite * 30 dite 24k euroo .. per 10 muaj 240 k .. fitojn pra nese dijnn

Shpërndaje faqen

Loading...